ROARING FORTIES

Roaring FortiesPromocje dla automatu Roaring Forties

Jeśli jesteś zdecydowany zagrać w Roaring Forties Online, to zapraszamy do skorzystania z doskonałych promocji. Zarejestruj się za darmo, a na start otrzymasz aż 5,000 bezpłatnych kredytów. Korzystając z rejestracji na stronie automaty24h.pl masz możliwość otrzymywać codziennie bezpłatnie do 1500 starsów. W kasynie StarGames możesz grać także na prawdziwe pieniądze, co czyni grę jeszcze bardziej atrakcyjną. Pamiętaj, że dokonując pierwszej wpłaty otrzymujesz 100% bonusu aż do 100€. Bonus liczony jest przy minimalnym depozycie 20€.

Zagraj za darmo na automatach online

Opis automatu online Roaring Forties

Maszyna do gry Roaring Forties to standardowy automat z pięcioma bębnami. Dysponuje jednak większą niż standardowa ilością linii wypłat. Jest ich w Roaring Forties aż czterdzieści. Dodatkowo gracze znajdą tutaj symbol WILD oraz Scatter. Automat Online Roaring Forties nie dysponuje grą bonusową, natomiast gracze mogą podwoić wygraną za pomocą opcji Gamble (Szanse).

Roaring Forties na żywo:

Celem na automacie Roaring Forties jest trafienie na 5 bębnach tego samego symbolu. W grze podstawowej każdy wygrywający wzór rozciąga się od lewej strony walca i przechodzi w prawo wzdłuż linii wygrywającej. Aby wygrać symbole muszą być ułożone obok siebie w nieprzerwanym porządku. Symbol z napisem „Wild” zastępuje wszystkie ikony na maszynie oprócz Scattera (gwiazdka).

Na automacie Roaring Forties gracze znajdą typowe dla owocowych maszyn symbole. Dokładnie takie jakie dostępne są w najpopularniejszym na świecie automacie Sizzling Hot. Symbole obejmują ulubioną dla wszystkich siódemkę, dzwoneczek, arbuza, cytrynę, winogrona, wiśnię i pomarańczę. Jak już wcześniej powiedziano, symbolem Scatter jest tutaj gwiazdka.

Stawki i funkcje w Roaring Forties

W grze Roaring Fortiess na prawdziwe pieniądze gracze mogą obstawiać jedną linię od $0,02, aż do $100. Każdy gracz na pewno znajdzie kwotę odpowiadającą jego wymogom i możliwościom. Podwojenie wygranej umożliwia dodatkowa funkcja „Gamble”. Polega ona na określeniu koloru nadchodzącej karty. Grając w tę grę mamy 50% szans na trafienie, dlatego też opcja popularna jest w przypadku wygrania w losowaniu niskich kwot. Opcja ta w grze Roaring Forties nie jest obowiązkowa i gracze mogą z niej wcale nie korzystać.