Automat Online Roaring Forties

Roaring Forties

Masz ochotę zagrać na klasycznym automacie z niesamowitymi szansami na wygraną? W takim razie Roaring Forties™, nasza rycząca czterdziestka jest dla Ciebie w sam raz! Całkowicie jak w starych automatach do gry kręcą się tutaj walce z kolorowymi owocami, które na 40 liniach wygrywających obiecują sowite wygrane.

Celem w grze Roaring Forties™ jest trafienie na wszystkich 5 walcach tego samego symbolu. W grze podstawowej każdy wygrywający wzór zaczyna się od lewej strony walca i rozciąga się w prawo wzdłuż linii wygrywającej. Aby wygrać symbole muszą być ułożone obok siebie w nieprzerwanym porządku. Symbol jokera zastępuje wszystkie symbole oprócz scattera (gwiazda).

Instrukcja gry w Roaring Forties

Kliknięciem w przycisk „Graj teraz“ startujesz grę Roaring Forties™. Następnym krokiem będzie wybranie kwoty, którą chcesz zastawić w grze i wybranie stawki na linii wygrywającej, tutaj do regulacji możesz użyć symboli „+ / – “. Przyciskiem „Start“ rozpoczynasz pojedyncze rundy, przycisk „Autostart“ inicjuje rundy automatycznie; ponowne kliknięcie na „Autostart“ automatycznie kończy kręcenie.

Wszystkie wzory wygrywające w grze rozpoczynają się od strony lewej i rozciągają się w prawą stronę walca. Wyłączone są symbole scattera, liczone są one w każdej pozycji na walcu.

Opcja Gamble w Roaring Forties

Przycisk „Gamble” pojawia się w momencie trafienia kombinacji wygrywającej składającej się co najmniej 2 lezących obok siebie symboli. W grze gamble masz szanse podwoić swoe zasoby. Jeśli chcesz zaryzykować wybierz przycisk „Gamble”, jeśli nie chcesz gamblować wystarczy przycisnąć przycisk „Weź”.

Tabela wygranych w Roaring Forties

Po kliknięciu w przycisk „Wygrane“ zostaniesz przeniesiony do części z tabelą wygranych. W zależności od wysokości Twojej stawki wyliczone zostaną tutaj automatycznie Twoje możliwe wygrane.

Dodaj komentarz